Εκδήλωση με Θέμα «Ψηφιακή Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα και ο Διαγωνισμός Ennovation 2015»

Ennovation-Poster-Uo-1Η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας της ΔΑΣΤΑ του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, σε συνεργασία με τα Τμήματα Μηχανικών Η/Υ του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών,οργανώνει ειδική εκδήλωση την Δευτέρα 4 Μαΐου 2015 και ώρα 12:00, στην αίθουσα σεμιναρίων του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, με Θέμα «Ψηφιακή Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα και ο Διαγωνισμός Ennovation 2015».

Στην εκδήλωση θα παρουσιαστεί αναλυτικά ο διαγωνισμός Ennovation 2015 καθώς και επιτυχημένες επιχειρηματικές ιδέες και ομάδες.

Δεχτείτε την πρόκληση και διεκδικήστε χρηματικό έπαθλο αξίας €15000 και υποστήριξη από το Athens Center for Entrepreneurship and Innovation, ενώ παράλληλα εξελίσσετε την ιδέα και την ομάδα σας!

Πληροφορίες στο http://www.ennovation.gr/

Σχετικά Αρχεία: Ennovation - 8ος Διαγωνισμός Ψηφιακής Καινοτομίας 2015Πρόγραμμα εκδήλωσης Ψηφιακή Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα και ο Διαγωνισμός Ennovation 2015

You are here: Η ΜΚΕ Στόχοι